ТОВ Навіа Інвест

Фінансовий лізинг в Україні

Лізинг легкових автомобілів в Україні — це популярна послуга, яка стала альтернативою традиційним кредитам. Фізична особа або ФОП на підставі лізингової угоди отримує в тимчасове користування легковий або комерційний автомобіль з правом подальшого викупу.

Отримати автокредит в банку України з року в рік стає складніше. Складна процедура збору документів та довідок, високі проценти, величезні щомісячні платежі, а також численні відвідини банківських установ задля затвердження кредиту — це те, що чекає людину, яка хоче придбати новий або навіть б/в автомобіль в кредит.

Ми, лізингова компанія ТОВ «НАВІА ІНВЕСТ», спрощуємо умови отримання кредиту як для ФЛП, так і просто для фізичних осіб. Бажання часто змінювати власний транспорт, та їздити на сучасному, комфортному авто — це базова потреба кожної людини. Саме тому ми пропонуємо вам придбати легковий автомобіль у лізинг, на більш вигідних умовах, ніж у звичайному банку.

Легковий автомобіль у лізинг для фізичних осіб

Ми підготували спеціальну програму, яка дає можливість використовувати легкову або комерційну техніку вагою до 3,5 т, з правом подальшого викупу після закінчення строку дії договору. Для цього вам потрібно буде лише внести суму остаточної вартості автомобіля.

Переваги такої угоди очевидні:

  • Економія від 10 до 15% від початкових витрат. Вартість реєстрації автомобіля та його страхування входить до щомісячного платежу. Наші менеджери знайдуть для вас найкращі умови страхування(КАСКО та Автоцивілка), а також візьмуть на себе весь клопіт з реєстрації авто в МРЕО.
  • Автомобіль в лізинг не може стати предметом податкового арешту. Претензії третіх осіб також не мають юридичної сили.
  • Економія часу. Реєстрацію автомобіля в державних установах і оформлення його страхування проводить наша компанія.
  • Вам не потрібно думати про технічне обслуговування авто, тому що це наша турбота.
  • Якщо автомобіль дуже сподобається в процесі експлуатації, ви можете викупити його за залишковою вартістю.
  • Сума фінансування, яку ми надаємо — від 10 до 25 тисяч доларів США.

Комерційний автомобіль в лізинг для фізичної особи

На практиці, в Україні фізичній особі взяти б/в комерційний транспорт в кредит (до 3.5 т) — дуже складно. Але вихід є, і це послуга фінансового лізингу від ТОВ «НАВІА ІНВЕСТ».

Ви маєте право купувати автомобіль на зручних для вас умовах, а не підлаштовуватися під обмеження банківських установ

Якщо у вас є необхідність у придбанні авто на кращих умовах, залиште замовлення на сайті, будь ласка. З вами зв'яжеться наш консультант з лізингу автомобілів в Україні та розповість, як заощадити гроші та час на придбання б/в авто.