Про Нас

Про Нас

Отримати автокредит в Україні, а особливо на легковий комерційний транспорт стає все складніше. З першого візиту в банк, швидше за все, не вийде отримати гроші на придбання автомобіля. Ви це й самі знаєте.

Вас вітає ТОВ «НАВІА ІНВЕСТ» — фахівці, які знають, яким чином придбати автомобіль в лізинг, на більш вигідних умовах, ніж пропонують інші фінансові установи. Додатково, ми вирішуємо всі питання клієнта з процедурами страхування — надаємо послуги страхового консалтингу.

Чому фінансовий лізинг та страховий консалтинг потрібні українцям?

Ми зробили ставку на ці два продукти, тому що розуміємо, як влаштовані ринки фінансового лізингу та страхового консалтингу зсередини. Наш клієнт — фізична особа або ФОП, якому потрібен новий або б/в автомобіль у ціновому діапазоні $10-$25 тисяч. Та ми знаємо, як купити його вигідно, щоб не переплачувати шалені відсотки банку.

Сьогодні отримати кредит на покупку комерційного б/в автомобіля до 3.5 тонн практично неможливо. Потрібно надати банку безліч довідок, а в разі позитивного рішення — платити не надто вигідні щомісячні платежі. А чи витримає це ваш бюджет?

Те саме стосується й страхового консалтингу. Безліч страхових програм для населення, котрі заробляють гроші на включенні непотрібних послуг у договір. Наші спеціалісти у свою чергу, вивчають усі пропозиції на ринку, та підбирають найбільш оптимальний варіант для ваших цілей.

Тому, мета нашої діяльності — розвиток фінансового лізингу для фізичних осіб в Україні, а також допомога ФОП в придбанні комерційного б/в транспорту та підбору вигідних страхових тарифів.

Чому клієнти працюють з нами?

Ми — №1 за кількістю придбаних в лізинг автомобілів в ціновому діапазоні 10 000-25 000 доларів США.

Справа у тому, що ТОВ «НАВІА ІНВЕСТ» має не тільки ліцензії регулятора на здійснення господарської діяльності в сфері надання фінансових послуг, але й успішний практичний досвід роботи в галузі. Щодня, ми допомагаємо українцям придбати автомобіль в лізинг за адекватною вартістю, без сплати завищених відсотків.

Давайте ми допоможемо придбати автомобіль вашої мрії на вигідних умовах!

Додаткова інформація

Відомості про власників


1. Товариство з обмеженою відповідальністю «РІТЕЙЛ КОНСАЛТИНГ ГРУП», код ЄДРПОУ: 37265287,
адреса місцезнаходження: 01010, м. Київ, Дніпровський узвіз, будинок 1
– володіє часткою в статутному капіталі Товариства в розмірі 100%.

Особи які здійснюють контроль за ТОВ «Навіа інвест»


Громадянин України Марчук Василь Максимович.

Відомості про виконавчий орган


Виконавчим органом ТОВ «Навіа інвест» є Директор.

Директор Жижко Максим Анатолійович.

Контакти.

Адрес 02140, м. Київ, пр. Бажана Миколи, буд. 10, офіс 551.

Директор Жижко Максим Анатолійович.

Керівництво


Директор Жижко Максим Анатолійович.

Головний бухгалтер Дем'яненко Алла Миколаївна.

Відомості про ліцензії


Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів), а саме на надання послуг фінансового лізингу згідно розпорядження Нацкомфінпослуг №4417 від 05.12.2017р.